MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kobylanka przegrywa z Łososiem Łososina Dolna

Marek Podraza
LKS Kobylanka rozegrała swoje drugie spotkanie ligowe w tym sezonie. Tym razem podopiecznym Mateusza Żmigro- dzkiego przyszło się zmierzyć na wyjeździe z drużyną Łososia Łososina Dolna.

W poprzednim sezonie drużyna z Łososiny Dolnej zajęła 10. miejsce w lidze okręgowej z dorobkiem 39 punktów. Piłkarze z Kobylanki z tą drużyną zmierzyli się 12 razy, odnosząc dwa zwycięstwa, trzy remisy oraz siedem porażek, a więc bilans nie był korzystny dla naszej drużyny.

Niestety, nie udało się naszym piłkarzom pokonać zespołu Łososia, który wygrał to spotkanie 3:0. Pierwsza bramka padła już w 10 minucie, kolejna w 23 minucie, a ostatnia już w samej końcówce meczu. W niedzielę Kobylankę czeka kolejne spotkanie wyjazdowe. Tym razem zagrają z Olimpią Pisarzowa. Mecz odbędzie się o godz. 17.30 w Pisarzowej.
Przed własną publicznością LKS Kobylanka wystąpi dopiero piątego września w meczu z Heleną Nowy Sącz. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Kobylance o godzinie 17.

W drużynie z Kobylanki w meczu z Łososiem Łososina Dolna zagrali:
Konstanty Grądalski, Tomasz Kotowicz , Mateusz Żmigrodzki, Jakub Libront, Tomasz Guter, Konrad Grądalski , Rafał Plata, Dawid Trzyna, Marcin Szura, Kamil Przybyłowicz, Arkadiusz Karaś, Adam Trawiński, Łukasz Kwarciński, Paweł Padoł oraz Łukasz Kozioł.