IV liga: Orzeł Piaski Wielkie pokonał Słomniczankę

boch
Maciej Śliski zdobył zwycięską bramkę dla Orła Piaski Wielkie
Maciej Śliski zdobył zwycięską bramkę dla Orła Piaski Wielkie Aneta Żurek
W zaległym meczu grupy zachodniej małopolskiej IV ligi, który odbył się w czwartkowy (19.11.2020 r.) wieczór, Słomniczanka przegrała 1:2 z Orłem Piaski Wielkie. Drużyna ze Słomnik, będąca gospodarzem na boisku AWF w Krakowie, objęła prowadzenie w 15 minucie po golu Piotra Saroty. W 24 min wyrównał Mateusz Ciesielski, a zwycięską bramkę dla Orła zdobył w 80 min Maciej Śliski.

Orzeł przerwał złą passę, Słomniczanka ją wydłużyła

Oba zespoły tym spotkaniem zakończyły jesienne rozgrywki. Piłkarze Orła przerwali złą passę, bo w sześciu poprzednich spotkaniach zdobyli tylko jeden punkt i jedną bramkę. Po meczu ze Słomniczanką, trzynastym w sezonie, mają w dorobku 17 punktów i zajmują 12. miejsce w tabeli.

Słomniczanka poniosła natomiast czwartą porażkę z rzędu i pozostała na 16. miejscu z 10 punktami.

W grupie zachodniej (Kraków - Oświęcim) IV ligi z zaplanowanych na jesień meczów nie rozegrano jeszcze trzech. Na razie wyznaczony jest nowy termin jednego z nich.