I liga koszykarzy. Wyjazdowa porażka AZS AGH Kraków

Anna Kaczmarz
Koszykarze AZS AGH Kraków nie dali rady w wyjazdowym meczu z MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód. Mimo iż do przerwy prowadzili, ostatecznie musieli uznać wyższość rywali.

Ten mecz był bardzo wyrównany. Dwie pierwsze kwarty minimalnie wygrał AZS AGH. Na przerwę drużyny schodziły przy wyniku 48:51. Po zmianie stron wciąż trwała wyrównana walka, a wynik oscylował wokół remisu. O wszystkim przesądziła sama końcówka spotkania, którą lepiej rozegrali gospodarze.

MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód – AZS AGH Kraków 95:88 (24:25, 24:26, 23:21, 24:16)
Sokół: Smarzy 23, Wróbel 20, Lynch 19, Szymczak 18, Kunc 7 oraz Barnes 8, Małachowski 0, Plewiński 0.
AZS AGH: Ransom 28, Dyrda 12, Palmowski 10, Komenda 9 oraz Orłowski 10, Ciesielski 9, Mąkowski 3, Piliszczuk 2, Golus 2, Nowicki 0.
Sędziowali: Tomasz Konopacki, Paulina Drop, Marek Januszonek.