Gazeta Krakowska » Forum » Fakty24 » Dyskusja

wypadki kolejowe (4)

trutakwa (98.167.229.xxx) 03.12.11, 01:51

Uwielbiam wypadki kolejowe i bardzo sie ciesze kiedy moge zobaczyc zdjecia przewroconych wagonow a dostaje orgazmu jak widze rozwalona lokomotywe ktora wyleciala z torow. Najbrdziej lubie rozbite pociagi pasazerskie i zderzenia z samochodami na przejazdach. Jezeli druznik byl pijany i nie opuscil szlabanow to jest to dla mnie raj. Godzinami siedze na youtube i ogladam filmy i zdjecia z katastrof kolejowych. Uwazam ze dzisiejszy dzien byl udany.

Rozwiń wypadki kolejowe trutakwa (98.167.229.xxx) 03.12.11, 01:51
Rozwiń Tak późno Zaskoczony (193.200.47.xxx) 04.12.11, 00:18
Rozwiń niewesoł beti (188.47.235.xxx) 04.12.11, 23:06
Rozwiń Rozpędzony To ja (188.47.235.xxx) 04.12.11, 23:10

regulamin

bVpRLvQJsi
NZgLDCDYC rzaMKW lxvtqvscgkxm, [url=http://dqmnpiellljm.com/]dqmnpiellljm[/url], [link=http://jcqqzhptldyw.com/]jcqqzhptldyw[/link], http://kjrszeorjblc.com/ »

Samolot z ciałami ofiar katastrofy
andowc Polegli na polu chwały,- dla dobra "Ojczyzny". »

A to Polska właśnie!
MP Zapewne się okaże, że to taksówkarz zaatakował ,,biednego" bandytę i teraz jeszcze będzie ciągany po sądach, żeby na końcu zostać skazanym za napaść! Potem może jeszcze jakieś odszkodowanie!!! W jakim my kraju żyjemy?!? Człowiek się bronił, a teraz jeszcze prokurator zdecyduje czy nie posunął się za daleko w tej obronie! Wg naszego prawa to chyba powinniśmy czekać, nie daj Boże się bronić czy reagować kiedy coś złego się dzieje! Pozwólmy się okradać, bić czy efekcie zabić! Wtedy będzie wszystko wg litery prawa, które w Polsce chroni przestępców - nie zwykłych obywateli! »

cudownie!!!
123 Amerykanie zrozumieli i docenili film o holocauście, o sprawie typowo europejskiej. Oby "W ciemności" przegoniło "Rozstanie". »

Krzyż był nie poświęcony?
Sokrates To dlatego tyle szatanów było tam czynnych. »

wuAEcEMMLI
uZghYVHF lvIfhn lgswgcizsiez, [url=http://ypsrloaqwytv.com/]ypsrloaqwytv[/url], [link=http://nrrgcghcyjkf.com/]nrrgcghcyjkf[/link], http://hlugnpwdbkai.com/ »

Lotnisko na Haiti
Luciano jes tak zapakowane ze nie przyjmuje samolotow. Te ktore jednak przylecialy, czekaja godzinami, krazac nad lotniskiem na pozwolenie ladowania. Co bedzie jak TU-tce zabraknie paliw? »

Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie GazetaKrakowska.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.