Fabiański puścił dwa gole, ale...

W spotkaniu 34. kolejki Premier League, Newcastle United przegrał na własnym boisku ze Swansea City 2:3. W bramce gości jak zwykle stał Łukasz Fabiański.

Naszego rodaka pokonali w 20 minucie Ayoze Perez (wykorzystał błąd jednego z obrońców gości) i w 87 minucie Siem de Jong. Przy stanie 2:2 nasz golkiper popisał się świetną interwencją po strzale Pereza.

Bramki dla Swansea zdobyli w doliczonym czasie gry pierwszej połowy głową po rzucie rożnym Nelson Oliveira, w 49 minucie Gylfi Sigurdsson i w 71 minucie Jack Cork.

„Łabędzie” nadal zajmują ósme miejsce w tabeli, a „Sroki” czternaste i czeka ich walka o uniknięcie spadku.

Materiał oryginalny: Fabiański puścił dwa gole, ale... - Dziennik Polski