Cracovia - Flota Świnoujście [TRANSMISJA ONLINE]

Sławomir Zegar
Wojciech Matusik
Choć do końca rozgrywek I ligi pozostało jeszcze 5 kolejek ten mecz może zadecydować o tym kto awansuje do Ekstraklasy. Relacja z hitowego spotkania od godziny 19.00 na ekstraklasa.net

Kalendarz ligowych meczów Cracovii ułożył się tak, że na przestrzeni dwóch tygodni gra ona kolejno z trzema bezpośrednimi rywalami w walce o awans. Po porażce z Zawiszą oraz wygranej nad Termalicą, dziś czeka ją stracie z Flotą Świnoujście. Na ten moment Cracovia wyprzedza dzisiejszego rywala lepszym bilansem bezpośrednich starć. W rundzie jesiennej Pasy wygrały na wyjeździe 2-1. Jednak zespól z Wybrzeża ma do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz.

Ze względu na kartki nie zagra dziś Andraż Struna. Mate Lacić nabawił się urazu na meczu rezerw i jego występ również jest wykluczony. Pozostali zawodnicy będą do dyspozycji trenera.

Trener Stawowy mówił na przedmeczowej konferencji, że celem na dzisiejszy mecz, oprócz zwycięstwa, jest rozegranie dwóch równych połów. - Zarówno w Bydgoszczy mieliśmy dobrą pierwszą połowę i słabszą drugą, jak i w meczu z Termalicą była słaba pierwsza połowa, a druga naprawdę przyzwoita. W tygodniu pracowaliśmy nad tym by to zmienić - powiedział szkoleniowiec Cracovii.

Możesz wiedzieć więcej!Kliknij, zarejestruj się i korzystaj już dziś!