Sensacyjne motory w kuli śmierci na Błoniach!

  Sensacyjne motory w kuli śmierci na Błoniach!

  Materiał informacyjny Cyrk Zalewski

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Sensacyjne motory w kuli śmierci na Błoniach!
  1/2
  przejdź do galerii
  To już ostatnia szansa obejrzenia w Krakowie tegorocznego show Cyrku Zalewski! Program przygotowany przez najstarszą cyrkową rodzinę w Polsce zachwycił już mieszkańców blisko 200 miast. To gratka dla wszystkich amatorów mocnych wrażeń i familijnej rozrywki. Hitem pokazu są motory w kuli śmierci – gorący team z Brazylii zachwyca energią, precyzją i widowiskowością.

  Cyrk Zalewski zadbał o to, aby jego tegoroczny program zachwycił wszystkich milośników sztuki cyrkowej. Najnowsze show będzie można podziwiać w Krakowie podczas czterech zaplanowanych spektakli, które odbędą się 16 i 17 wrzesnia (sobota i niedziela). Wspaniały cyrkowy namiot stanie na Krakowskich Błoniach przy osiedlu Cichy Kącik.

  Największą sensacją przedstawienia jest oczywiście show, które przyjechało do Polski prosto z Brazylii, a wcześniej zachwycało już widzów na całym świecie. Teraz mrożące krew w żyłach motory w kuli śmierci można zobaczyć w Cyrku Zaleski. Ale to nie jedyna atrakcja tegorocznego programu, jaki proponuje Cyrk Zalewski.

  Cyrk Zalewski


  Widzowie zobaczą także: energetyczny pokaz Lasermana, wspaniałą woltyżerkę w wykonaniu utalentowanej młodej artystki z Polski, zabawną tresurę psów, wyjątkowych akrobatów na odskoczniach, trapez, a także majestatyczne wielbłądy i konie. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy akrobatyki, w programie znalazła się między innymi: zachwycająca gimnastyka na sztrabatach i porywający pokaz ekwilibrystyki na… krzesłach.

  Prawdziwym hitem jest niesamowity clown RiCO, które do łez bawi zarówno dorosłych jak i dzieci.

  GODZINY POKAZÓW W KRAKOWIE:
  Sobota, 16 wrzesnia, godzina 15.30 i 19.00
  Niedziela, 17 września, godzina 12.00 i 16.00


  CYRK ZALEWSKI
  Cyrk Zalewski to największy w Polsce cyrk. Jego właścicielami jest rodzina Zalewskich, w której tradycje cyrkowe sięgają już 9 pokoleń. Cyrk Zalewski powstał w 1993 r. Od 17 lat organizuje największą cyrkową imprezę w Polsce – Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej.

  W przypadku pytań, proszę o kontakt: Tomasz Kamyk, tomasz@warsawpr.pl, 662 743 959

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Polecamy

   Wirtualna rekonstrukcja

   Wirtualna rekonstrukcja "Łosia"

   Zamek na górze św. Marcina: Przywróćmy dumę Tarnowa

   Zamek na górze św. Marcina: Przywróćmy dumę Tarnowa

   Wybieramy najpopularniejszych wójtów i burmistrzów [GŁOSOWANIE]

   Wybieramy najpopularniejszych wójtów i burmistrzów [GŁOSOWANIE]

   Gry On Line - Zagraj Reklama