Kurs programowania – jak rozpocząć karierę w branży IT

  Kurs programowania – jak rozpocząć karierę w branży IT

  Materiał partnera zewnętrznego

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Czy zadawałeś sobie kiedyś pytanie „jak zacząć programować?”. Większość obecnie funkcjonujących na rynku IT programistów szukało kiedyś odpowiedzi na to pytanie. Jednak nauka programowania nie jest tak skomplikowana, jak się niektórym wydaje. Wbrew pozorom wiedza i umiejętności programistyczne są na wyciągnięcie ręki, a to co się naprawdę liczy to Twoja motywacja.

  Nauka programowania na wyciągnięcie ręki


  Nauka programowania

  Nawet jeśli w szkole interesowały Cię przedmioty humanistyczne, bądź nie mogłeś się doczekać na lekcje wychowania fizycznego, nie przekreśla to z możliwości wkroczenia w świat IT. Wbrew pozorom nauka programowania jest łatwa i daje dużo satysfakcji. Wystarczy tylko gotowość do intensywnej pracy oraz chęć realnej zmiany. Można podjąć samodzielną próbę i uczyć się programować wykorzystując ogromna ilość materiału dostępną w Sieci. Jednak nauka tą metodą ma zasadniczą wadę – nie mamy mentora, który powie nam, czy przyswajana przez nas wiedza odpowiada realnym problemom spotykanym w pracy zawodowej. Alternatywą jest intensywny kurs programowania.

  Kurs programowania szansą na nowy zawód


  Kurs programowania

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak to jest programować? Albo może Twoja obecna praca przestała Ci dawać satysfakcję? Zastanów się, czy odpowiedzą na te pytania nie jest kurs programowania. Obecnie na rynku pracy jest ogromny popyt na programistów. Tylko w Polsce brakuje około 50 000 specjalistów. Dlatego powstała idea szkoły programowania, w której pod czujnym okiem mentorów z wieloletnim doświadczeniem będziesz miał możliwość systematycznego rozwoju i zdobywania praktycznych umiejętności, które pozwolą Ci zrobić pierwszy krok do kariery Front End Developera.

  Najlepszą rekomendacją są słowa osób, które zdecydowały się na naukę programowania z Akademią 108. "Fenomenalny sposób nauki, skierowany przede wszystkim na praktyczną formę. Naprawdę, czekają was setki, jak nie tysiące linijek kodu do przerobienia i przekodowania. Praktyczne przypadki i rozwiązania, które pozwolą wam opanować wiedzę potrzebną do późniejszego rozwoju, który na prawdę da się osiągnąć." – mówi Rafał Matałowski, który pobił rekord znajdując pracę zaledwie kilka dni po ukończeniu kursu Front End Developer w Akademii 108.

  Szkoła programowania Akademia 108 zaprasza na kurs Front End Developer


  Szkoła programowania

  Szkoła programowania Akademia 108 zaprasza na kurs programowania Front End Developer, który rozpoczyna się w Krakowie. W trakcie kursu nauczysz się posługiwać technologiami wykorzystywanymi w pracy Front End Developera, poznasz środowisko pracy, zapoznamy Cię ze standardami i dobrymi praktykami, które ułatwią Ci pracę.

  Aktywnie wspieramy także uczestników w wejściu na ścieżkę kariery w nowej branży. Pomagamy w procesie rekrutacji poprzez mentoring, przygotowanie teoretyczne i praktyczne.

  Planujesz karierę programisty, chcesz uzyskać dodatkowe informacje? Zapraszamy do kontaktu:

  mail: krakow@akademia108.pl
  tel: 606 745 759
  www: https://akademia108.pl/kurs-front-end-developer/
  facebook: https://www.facebook.com/akademia108/
  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  MISTRZOWIE URODY POSZUKIWANI! Zgłoś kandydatów!

  MISTRZOWIE URODY POSZUKIWANI! Zgłoś kandydatów!

  Wybieramy najlepsze stacje narciarskie [GŁOSOWANIE]

  Wybieramy najlepsze stacje narciarskie [GŁOSOWANIE]

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)