POLSKA - MACEDONIA 17.01.2016 NA ŻYWO MECZ POLSKA - MACEDONIA O której, gdzie w TV TRANSMISJA ONLINE

Artur Gac/x-news.pl
POLSKA - MACEDONIA 17 stycznia 2016 NA ŻYWO. W meczu inaugurującym mistrzostwa Europy szczypiornistów polscy piłkarze ręczni pokonali Serbię 29:28. Kolejnym rywalem będzie Macedonia. - To drużyna, która gra podobnie do Serbów, preferują twardy styl. Na pewno największą gwiazdą jest Kiril Lazarov, ale również pozostali gracze ofensywni są mocni. Na pewno będziemy przygotowani na ten mecz, wiemy już, jakie zagrywki stosują Macedończycy. Musimy być skoncentrowani od pierwszej do ostatniej minuty - powiedział Michał Daszek. O której, gdzie w TV mecz Polska - Macedonia TRANSMISJA?

POLSKA - MACEDONIA na żywo 17.01.2016 O której, gdzie w TV mecz Polska - Macedonia TRANSMISJA

POLSKA - MACEDONIA: mecz już dziś!
Skazywana na pożarcie Macedonia bardzo długo była równorzędnym rywalem dla Francuzów. Końcowy wynik jest nieco mylący, w 51 min było 22:22. Faworyci w końcówce włączyli mistrzowski bieg, ostatnie 9 minut wygrali 8:1. Liderzy ekipy się nie przemęczali, Nikola Karabatić zdobył 2 gole (na 7 prób), Michael Guigou 4 (na 8).

POLSKA - MACEDONIA na żywo O której, gdzie w TV mecz Polska - Macedonia TRANSMISJA ONLINE
Transmisję z meczu Polska - Macedonia zobaczymy w Polsacie i Polsacie Sport, studio przed spotkaniem rozpocznie się od godz. 20.00. Mecz będzie można obejrzeć również na platformie internetowej Ipla.tv (po wykupieniu dostępu).

Autor: Joanna Urbaniec

Źródło: Agencja TVN/x-news

[b]POLSKA - MACEDONIA: styl, jakiego od niej oczekiwano

Ekipa z Bałkanów potwierdziła styl, jakiego od niej oczekiwano. Przeprowadzała niewiele kontr, zdecydowanie lepiej czuje się w ataku pozycyjnym. Do tego gra nastawiona była na czołowego snajpera świata Kirila Lazarova (9 goli na 17 prób). Długo świetnie spisywał bramkarz Borko Ristovski. W końcówce nie mógł jednak sam powstrzymać rozkręcających się Francuzów. Ważny był gol Luca Abalo, który odebrał rywalom piłkę na ich połowie, gdy ci szykowali się do rozpoczęcia akcji po stracie bramki (24:22).

Francja - Macedonia 30:23 (12:12)

Bramki: Sorhaindo 6, Porte 5, Guigou 4, Mahe 4, L. Karabatić 3, Abalo 3, Narcisse 2, N. Karabatić 2, Fabregas 1 - Lazarov 9, Manaskov 5, Georgievski 4, Mirkulovski 2, Stoilov 1, Pribak 1, Kuzmanovski 1.

Grupa B (Katowice): Chorwacja - Białoruś 27:21 (15:15), Islandia - Norwegia 26:25 (10:11).

Euro 2016. Horror w meczu Polska-Serbia, górą Polacy [WYNIK, RELACJA]
Euro 2016 w Krakowie. Prezydent i VIP-y na trybunach [NOWE ZDJĘCIA]
Euro 2016. Fantastyczni polscy kibice na meczu Polska-Serbia [NOWE ZDJĘCIA, WIDEO]