Trener Kazimierz Moskal: Powinniśmy zdobyć gola, a go straciliśmy [WIDEO]

Piotr Tymczak
Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
- Nadzialiśmy się na kontrę, którą Piast wykorzystał. Mam o to pretensje - powiedział trener Wisły Kraków Kazimierz Moskal po przegranym 0:1 meczu z Piastem w Gliwicach

Kazimierz Moskal, trener Wisły Kraków:

Autor: Piotr Tymczak

Przede wszystkim gratuluję drużynie Piasta. W tym meczu potwierdziła się stara piłkarska prawda, że jeśli nie strzelasz bramki, to ją tracisz. Myślę, że końcówka pierwszej połowy to był przełomowy moment meczu. Straciliśmy bramkę do szatni w momencie, w którym to my powinniśmy zdobyć gola. Nadzialiśmy się jednak na kontrę, którą Piast wykorzystał. Mam o to pretensje.

Obserwując z boku wydawało mi się, że w drugiej połowie mieliśmy więcej z gry, ale uważam, że w pierwszej połowie mieliśmy większe możliwości do tego aby strzelić bramkę. Teraz można się zastanawiać, co byłoby gdybyśmy my pierwsi zdobyli gola, ale niewykorzystane okazje się mszczą. Gdybyśmy w pierwszej połowie zagrali w pewnym momentach dokładniej i skuteczniej, to jak już wspomniałem, mogliśmy się pokusić o strzelenie bramki.

Materiał oryginalny: Trener Kazimierz Moskal: Powinniśmy zdobyć gola, a go straciliśmy [WIDEO] - Dziennik Polski