Gazeta Krakowska » Fakty24 » Bestialski napad na mieszkanie w Gorlicach

Bestialski napad na mieszkanie w Gorlicach

Data dodania: 2011-05-12 19:52:45 ▪ Ostatnia aktualizacja: 2011-05-12 19:57:55

Gazeta Krakowska

(pod)

9KomentarzyPrześlijDrukuj
Mniejsza czcionka Większa czcionka
Bestialski napad na mieszkanie w Gorlicach

(© Marek Podraza)

14-latka omal nie zginęła w własnym mieszkaniu po tym, jak włamało się do niego dwóch mężczyzn. Złodzieje obezwładnili dziewczynkę, ukradli sprzęt elektroniczny, a potem podpalili mieszkanie i uciekli.

Ofierze udało się przedostać do okna. Stanęła na parapecie i trzymając się futryny zaczęła głośno wołać o pomoc. Jej krzyki zaalarmowały sąsiadów z ulicy Broniewskiego. 14-latkę uratowała straż pożarna. Dziewczynka trafiła do szpitala.

Zobacz także: Tarnów: straż graniczna schwytała Afgańczyków



Mieszkańcy Gorlic są zszokowani. - Nie mieści mi się to w głowie! Ludzie żyją w strachu To czysty bandytyzm w biały dzień - mówi Mariola Migdar, prezeska Spółdzielni Mieszkaniowej Pod Lodownią.
∨ Czytaj dalej


Sąsiad dziewczynki, Janusz Myśliwy dodaje tak: - Pod moim blokiem stały dwa wozy straży pożarnej. Myślałem, że to u mnie się pali. Dopiero z rozmów ze znajomymi dowiedziałem się o tej tragedii. Mieszkam tu kilkanaście lat. To dla mnie szok, jak można podpalić mieszkanie z dzieckiem w środku. Toż to prawie próba morderstwa. Rodzina straciła w kilka minut cały swój dobytek. Wszyscy nie możemy sobie tego poukładać w głowie. Były tu drobne wybryki - czasem porysowano samochody, włamano się do piwnicy. Ale coś tak strasznego? Mieszkańcy boją się zostawić dzieci chociaż na chwilę w domu. Żyjemy w strachu i obawie o życie. Jeżeli ktoś posunął się do takiego drastycznego czynu to co będzie dalej? - pyta.

Gorlicka policja szuka sprawców włamania.

Polecamy w serwisie kryminalnamalopolska.pl: Wojna kiboli w Nowej Hucie: 14 lat za kratami za śmierć nastolatka?
Sportowetempo.pl. Najlepszy serwis sportowy

Dodajesz jako: Gość

ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Zaloguj przez Facebook

kara śmierci

zgłoś 0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

bonny (gość), 13.06.11, 13:07:36

kara śmierci powinna być dopuszczana w wyjątkowo paskudnych przypadkach. Po co utrzymywać takich zbrodniarzy? http://poznajdate.com/gadasa.html

odpowiedzi (0)

skomentuj

jak zwykle w tyle

zgłoś 0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Moni&Feli (gość), 13.05.11, 18:52:56

Znowu się spóźniliście. Wszyscy od rana już piszą, że to był sfingowany napad a wy śpicie. Polecam lokalne portale w Gorlicach i Sączu, GK dobra tylko na nudne reportaże. Nawet taki żenujący sadeczanin prawicowy tym razem się postarał a wam tylko brudne potoczki w głowach

odpowiedzi (0)

skomentuj

W tyle jesteście

zgłoś 0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

przechodzień (gość), 13.05.11, 16:03:23

"GK" jak zwykle najpierw pisze apotem sprawdza fakty - to biedne napadnięte dziecko samo podpaliło mieszkanie a napad sfingowało!!!!!!!

odpowiedzi (0)

skomentuj

nowe fakty

zgłoś 0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

mk (gość), 13.05.11, 15:53:29

sądeczanin juz pisze ze to był upozorowany napad :)

odpowiedzi (0)

skomentuj

To nie tak było

zgłoś 0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Ewa (gość), 13.05.11, 13:11:12

To było inaczej. Są nowe dane.

odpowiedzi (0)

skomentuj

To raczej normalne

zgłoś 0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

łoś (gość), 13.05.11, 10:57:34

w rejonie rządzonym przez pisobolszewików.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Bandytyzm bezkarny!

zgłoś 0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Wo-eM (gość), 13.05.11, 10:42:32

To efekt nieskutecznego państwa. Bandytyzm triumfuje, bo najczęściej jest bezkarny. I bardzo dobrze o tym wiedzą bandziory wszelkiej maści, z tzw. "młodocianymi" na czele. Będzie tylko gorzej, niestety.. Nie widać wszak nadziei na przywrócenie kary śmierci, ciężkich robót dla skazanych, albo chociaż kary chłosty dla małolatów. Braki w prawie. Za to stadionów dla kiboli (przestępców i wandali) mamy dostatek!

odpowiedzi (0)

skomentuj

BESTIE!!!

zgłoś 0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

wendy (gość), 13.05.11, 08:02:13

BESTIE !!!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Kara śmierci

zgłoś 0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Voytek (gość), 12.05.11, 22:36:27

Jedyna kara dla takich zwyrodnialców - albo kamieniołom do końca życia

odpowiedzi (0)

skomentuj

Rozrywka

Gazeta Krakowska

  • Czytaj nas na iPhone oraz iPad
  • Czytaj nas na Androidzie
  • Czytaj nas na pozostałych telefonach
  • Rozrywka NMEkstraklasa LiveZobacz inne aplikacje

Aktualne wydanie:

"Gazeta Krakowska", czwartek 24.05.2012

Kup e-wydanie

Prenumerata:

PRENUMERATA



31-548 Kraków, al. Pokoju 3
012 688 81 36, bezpłatny 0 800 603 906
prenumerata@gk.pl

Zamów prenumeratę

Kontakt z redakcją:

Polska Gazeta Krakowska



Polskapresse, Oddział Prasa Krakowska
Redakcja: 31-548 Kraków, al. Pokoju 3
tel. 12 688 81 00, faks 12 688 81 09

Napisz do nas

Zapisz się do Newslettera

Reklama

Reklama

Sonda

Gdyby Warszawa nie była stolicą, to które miasto powinno nią być?

Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie GazetaKrakowska.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.