Budowlani Łódź - MKS Tauron Dąbrowa Górnicza 2:3 [ZDJĘCIA]

Dariusz Kuczmera
Siatkarki Budowlanych Łódź przegrały w Atlas Arenie z Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:23, 25:20, 22:25, 26:28, 12:15) w meczu play off o miejsca 5-8 ORLEN Ligi. MVP spotkania została Tamara Kaliszuk.

Dwa pierwsze sety łodzianki wygrały pewnie, chociaż po zaciętej walce. Do 23 i 20.

Rywalki jednak nie zamierzały się poddawać. Zacięty byął czwarty set, przegrany przez łodzianki 26:28. Gdyby wtedy udało się wygrać, sytuacja byłaba zgoła inna.

Mecz trwał aż 2 godziny i 23 minuty. Wspaniale walczyły wszystkie nasze dziewczęta, a samą siebie przechodziła Sanja Popović, która była nie do zatrzymania. Trzeba być dobrej myśli.

W czwartek 30 kwietnia mecz rewanżowy w Dąbrowie Górniczej. Jeśli łodzianki wygrają 3:2, będzie złoty set, dobrze byłoby wygrać przynajmniej 3:1. Ale czy starczy naszym siatkarkom sił i determinacji.