Piotr Żemło: Pracuję na to, żeby zostać w Wiśle

Piotr Żemło: Pracuję na to, żeby zostać w Wiśle

(bk)

Gazeta Krakowska

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

`
1/2
przejdź do galerii

` ` ` ` ` ` ©Andrzej Banas / Polskapresse

Jeśli można szukać plusów po meczu Wisły w Poznaniu, to na pewno była nim postawa Piotra Żemły na prawej obronie “Białej Gwiazdy”. Tym występem młody piłkarz potwierdził, że warto w niego inwestować i jeśli np. grać nie będzie mógł Łukasz Burliga, to trzeba stawiać właśnie na Żemłę.
- Myślę, że nie był to zły mecz w moim wykonaniu, zwłaszcza, że nie grałem na swojej pozycji - mówi Piotr Żemło. - Puchar Polski to była okazja, żeby się pokazać. Szkoda tylko, że przegraliśmy. Lech był lepszy, długo jednak dobrze się broniliśmy i szkoda tych dwóch błędów, które przesądziły o naszej porażce.
Widać było, że brakuje nam doświadczenia. Wiadomo, że ważniejszy mecz czeka nas w niedzielę. Część drużyny została w ogóle w Krakowie. Zagrali młodzi. Część z nas pokazała się z dobrej strony, inni wypadli nieco gorzej.
Mam nadzieję, że tym występem udowodniłem, że warto mi dać szansę również w lidze. Przyjdą kontuzje, kartki i wtedy będę do dyspozycji trenera. Pracuję na to, żeby zostać w Wiśle. Mój kontrakt się kończy po sezonie, a ja chciałby zostać w Krakowie. Mam nadzieję, że swoją pracą na treningach na ten kontrakt zapracuję.
Moim atutem jest na pewno to, że jestem uniwersalnym zawodnikiem. Mogę grać praktycznie na każdej pozycji.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo