Data dodania: 2010-08-18 22:17:43 ▪ Ostatnia aktualizacja: 2010-08-19 08:43:30
(© Fot. Arkadiusz Gola)
W lipcu produkcja przemysłowa wzrosła o 10,3 proc., mniej niż w czerwcu. Szybko za to rosły ceny producentów.
norbert (gość), 19.08.10, 15:49:08
Hmmm, mysle ze nie jest to zly moment aby zdecydowac sie na kredyt hipoteczny, wiadomo lepiej na wlasnym, a wynajem juz dawno mi sie przejadl. Gdzie mozna jeszcze liczyc na lagodne warunki dostania sie do programu RNS ?
odpowiedzi (0)
skomentujlivinglegend (gość), 19.08.10, 15:24:48
a wiec jesli sie rozkreci, to ceny mieszkan znow w gore i wtedy padaka tych, co kupowac chca, a jeszcze tego do tej pory niestety nie zrobili. ja sie rozgladalem za kredytami i wiadomo, ze lekko nie jest i na lzej sie nie zapowiada. bez pomocy duzego doradcy, to nie ma sie co ludzic nawet, szczegolnie, jak wkladu wlasnego nie ma.
odpowiedzi (0)
skomentujReklama
Reklama
Czy w Krakowie powinno powstać metro?
Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.
Realizacja serwisu: Gratka Technologie Sp. z o.o.
Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie GazetaKrakowska.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.