Data dodania: 2010-07-12 20:18:24 ▪ Ostatnia aktualizacja: 2010-07-13 13:36:48
Krzyże z postacią Jezusa i nagrobkowe tablice z nazwiskami zmarłych osób. Taki widok mogą podziwiać turyści wypoczywający nad rzeką Białką w Nowej Białej. To części starych grobów z miejscowego cmentarza. Do rzeki wyrzucił je jeden z pracowników zakładu kamieniarskiego w sąsiednich Krempachach. Umacniał nimi brzeg. Z prezentu korzystają miejscowe dzieci, bawiąc się w... cmentarz. Ludzie łapią się za głowy z niedowierzaniem.
lillith (gość), 13.07.10, 21:00:29
Uważam, że te części nagrobków faktycznie mogły zostać porwane przez wodę, która ostatnio spowodowała tak wiele strat. Dodam, że nie każdy na podhalu jest zwolennikiem PIS-u, tyle, że kościół narzuca swój tok myślenia, a wiadomo, że starsze osoby szukają pomocy i rady u osób duchownych. Dziwię się, że ktoś tak nieprzyjemnie wykorzystał całą sprawę. Przecież napewno wystarczyłoby porozmawiać z pracownikami zakładu i załagodzić sytuację.
odpowiedzi (0)
skomentujfindi (gość), 13.07.10, 19:21:06
bardzo dobrze ,że umacniali w ten sposób brzeg. Ta odnoga podczas ostatniej powodzi była rwącą rzeką która zabierała wszystko co napotkała na swej drodze.Dzięki temu umocnieniu tymi starymi płytami,woda nie nie przelała przez wał i nie narobiła dużo większych szkód. Ludzie dajcie na luz i nie róbcie z tego afery. zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia tego miejsca niema tam nic takiego co widać na zdjęciach.
odpowiedzi (0)
skomentujM&W (gość), 13.07.10, 15:46:50
Chyba komus niespasowal zaklad kamieniarski w Krempachach skoro polecial z takim NEWSEM do Gazety!
Zenada!!!
Ludzie robicie z igly widly!
I to wcale nie jest na Bialce tylko na rzeczce niedaleko bialki gdzie turysci sie niezapuszczaja.
odpowiedzi (0)
skomentujJW (gość), 12.07.10, 22:43:18
Marku, ty zaś wykazujesz się kaczyzacją zachowań? Cokolwiek głupiego ktoś zrobi, od razu kojarzysz go z przeciwnikiem politycznym? Jak oceniasz swoje zachowanie?
W każdym razie perfidny komentarz.
Myśl! Zadbaj o siebie, nie martw się o czytelników GW.
odpowiedzi (0)
skomentujReklama
Reklama
Gdyby Warszawa nie była stolicą, to które miasto powinno nią być?
Copyright © Polskapresse Sp. z o.o.
Realizacja serwisu: Gratka Technologie Sp. z o.o.
Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie GazetaKrakowska.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.