Menu Region

Latoszyn, Machowa: wypadki sparaliżowały "czwórkę"

Latoszyn, Machowa: wypadki sparaliżowały "czwórkę"

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Gazeta Krakowska

(pach)

Prześlij Drukuj
Mniejsza czcionka Większa czcionka
Dwa dni z rzędu, kierowcy podróżujący trasą nr 4 z Tarnowa do Dębicy musieli stać w korkach. Wszystko przez rozbite auta, blokujące przejazd.
Do pierwszego wypadku doszło w czwartek po godz. 17 w Machowej. Jadący od Tarnowa kierowca forda transita, 40-letni mieszkaniec powiatu dębickiego zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarowym DAF-em. W wyniku zderzenia ucierpiał kierowca forda, który został odwieziony do szpitala z ogólnymi potłuczeniami i kilkoma złamanymi żebrami.

Wczoraj przed południem "czwórka" znowu się na kilka godzin zakorkowała z powodu zderzenia trzech samochodów w Latoszynie, za stacją benzynową. Wypadek spowodował jadący od strony Dębicy kierowca poloneza trucka, który zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i najpierw wpadł na ciężarową scanię a następnie uderzył w mercedesa sprintera.

- Kierujący polonezem truckiem może mówić o ogromnym szczęściu. Z samochodu został jedynie wrak. On sam ma jedynie złamaną rękę - mówi nadkom. Waldemar Mytkoś z dębickiej policji.


W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.