GazetaKrakowska.pl - aktualności Kraków, wiadomości Kraków

Horoskop Erotyczny na 2017 rok. Zobacz koniecznie!

W 2017 roku sprawy uczuć i relacji będą na pierwszym planie. Nawet najbardziej niezależne Barany poczują, że potrzebują kogoś u swojego boku. Jowisz,

pixabay.com

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/13] Następne

Baran

W 2017 roku sprawy uczuć i relacji będą na pierwszym planie. Nawet najbardziej niezależne Barany poczują, że potrzebują kogoś u swojego boku. Jowisz, który od stycznia do 10 października robi opozycję do twojego znaku, pomoże ci uporządkować życie uczuciowe. Nie zabraknie erotycznych fascynacji i uciech, bo Wenus i Mars bardzo silnie będą działały na twój znak zodiaku.

Szczegółowe horoskopy dla wszystkich znaków zodiaku na plus.pomorska.pl: >> tutaj <<

Dla singli
Korzystny wpływ Wenus, która od lutego do czerwca będzie przemierzać twój znak, pomoże ci pozbyć się niepotrzebnych kompleksów, a także poznać wyjątkową osobę. Flirtuj więc do woli i ciesz się życiem! Retrogradacja Wenus w twoim znaku w marcu może też przynieść ci spotkanie z kimś, kogo dawniej kochałeś. Uważaj, nie warto drugi raz wchodzić do tej samej rzeki, zwłaszcza jeśli poprzednim razem o mało nie utopiłeś się z miłości. Latem i wczesną jesienią zdecyduj się na związek, a nie pożałujesz.

Dla związku
Z powodu pobytu Urana w twoim znaku potrzebujesz więcej atrakcji i rozrywek w codziennym życiu we dwoje. Od 28.01 do 10.03, kiedy Mars będzie przebywał w twoim znaku zodiaku, unikaj kłótni i nie stawiaj spraw na ostrzu noża, bo będzie między wami bardzo gorąco. Za to atmosfera w sypialni dzięki Marsowi i Wenus zima i wiosną bardzo się poprawi. Latem warto robić wspólne inwestycje, a jesienią wziąć odpowiedzialność za rodzinne sprawy.