Wygodny i oszczędny środek transportu teraz również w...

  Wygodny i oszczędny środek transportu teraz również w Krakowie

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Wygodny i oszczędny środek transportu teraz również w Krakowie
  1/11
  przejdź do galerii
  Samochód dla świadomych, otwartych na nowe doświadczenia i ceniących ciekawy design konsumentów, wdarł się przebojem na drogi polskich miast. Również mieszkańcy Krakowa docenili ekologiczny i oszczędny charakter tego samochodu, coraz częściej decydując się na jego zakup.
  Mowa oczywiście o BMW i3, które od tego roku pojawiło się w regularnej ofercie jednego z krakowskich dealerów marki BMW. W salonie BMW M-Cars w Krakowie został otwarty pierwszy i jedyny w Małopolsce punkt sprzedaży samochodów tej marki, które do napędu wykorzystują prąd. Dzięki temu Małopolanie zainteresowani autem elektrycznym na co dzień mogą skorzystać z jazd testowych i utwierdzić się w przekonaniu, że BMW i3 to samochód idealny do poruszania się po miejskich drogach. Nie tylko jest to rozwiązanie nie emitujące lokalnie spalin, ale też oszczędne: koszt przejechania 100 km to zaledwie około 7 zł.

  Mobilność elektryczna stanowi ważny element przyszłości motoryzacji według BMW. Już teraz BMW odnosi sukcesy na rynku aut elektrycznych: na świecie BMW i3 jest najlepiej sprzedającym się modelem w swoim segmencie. W 2015 roku rejestracje BMW i3 stanowiły aż 60% rejestracji aut elektrycznych.

  BMW i to także duży sukces na świecie. Co dziewiąty nowy samochód elektryczny to BMW i3, a w Norwegii jest to najlepiej sprzedający się model w całej gamie BMW. Z kolei BMW i8 odnosi sukcesy na rynku aut sportowych.
  W 2015 roku liczba sprzedanych egzemplarzy BMW i8 była większa niż wszystkich sportowych hybryd dostępnych na rynku łącznie.

  Idąc za ogólnoświatowym trendem krakowski dealer nie wyobrażał sobie zatem, aby w regularnej ofercie sprzedażowej mogło zabraknąć tego innowacyjnego samochodu z gamy BMW. Poczynione inwestycje w samochody testowe, dedykowaną platformę do samochodów elektrycznych, stacje do ładowania, serwis doceniają klienci, chwaląc dealera za umożliwienie im dostępności całego zaplecza.

  Z ciekawostek warto dodać, że w ofercie jest już dostępna dodatkowa wersja BMW i3 z akumulatorem o znacznie większej pojemności, umożliwiająca zwiększenie zasięgu o 50%. Zamiast 190 km można teraz pokonać 300 km. W codziennej eksploatacji, przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych i korzystaniu z klimatyzacji lub ogrzewania, możliwy jest zasięg do aż 200 km na jednym ładowaniu.

  www.bmw-mcars.pl

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Czekamy z niecierpliwością

  przyszły emeryt (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  na nowe akumulatory do samochodów. Dziś Polska pewnie eksportuje ropę za kilkadziesiąt mld zł rocznie, jeśli jeździły by elektryki, duża cześć tej kwoty została by w Polsce, aż dziw, że żadna dobra...rozwiń całość

  na nowe akumulatory do samochodów. Dziś Polska pewnie eksportuje ropę za kilkadziesiąt mld zł rocznie, jeśli jeździły by elektryki, duża cześć tej kwoty została by w Polsce, aż dziw, że żadna dobra uczelnia nie pracuje nad nowym akumulatorem do samochodów albo nad wykorzystaniem wodoru w transporcie. To jest nasze godne życie i świetlana przyszłość, nie 500+ w dużej części finansowane z kredytów!!!zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Slaba sprzedaz

  Gosc (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Marna sprzedaz w Ameryce. Pln.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo