MUZOtok: Grażyna Łobaszewska i Sławomir Kornas mówią o nowej...

  MUZOtok: Grażyna Łobaszewska i Sławomir Kornas mówią o nowej płycie artystki i o wspólnej trasie koncertowej

  Tomasz Dereszyński AIP

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  W nowym sezonie programu “MuzoTok” Grażyna Łobaszewska i Sławomir Kornas z zespołu Ajagore opowiadają Tomaszowi Dereszyńskiemu o swojej współpracy artystycznej, o tym, skąd wziął się tytuł ostatniej płyty piosenkarki oraz dlaczego piosenka “Brzydcy” często grana jest na weselach.
  - To, że już tyle czasu gramy ze sobą znaczy, że się siebie trzymamy - mówi z uśmiechem Sławomir Kornas, basista i wokalista grupy Ajagore. - Dzięki chłopakom nauczyłam się słuchać białej muzyki. To nie jest żart - ripostuje Grażyna Łobaszewska. Zdaniem Sławka Grażyna Łobaszewska daje od siebie soul, zespół Ajagore dodaje od siebie takiego białego sznytu. Jego zdaniem wychodzi z tego ciekawa mieszanka. Artystka wyjaśnia też, skąd wzięła się nazwa jej ostatniej płyty “Sklejam się”.
  - Teraz wystarczy włączyć telewizor i aż pali się w mózgu. By nie oszaleć od tej nawałnicy, tego zła, bo o dobru mało jest w mediach, trzeba być posklejanym, trzeba być w całości by dać sobie z tym radę - ocenia Grażyna Łobaszewska. Jej zdaniem trudno ocenić jaką miarą mierzy się sukces. Artystkę cieszy to, że ludzie kupują na jej występy bilety. - Czyli chcą tego słuchać, chcą nas poznać osobiście, bo wielu przychodzi po koncercie po prostu pogadać - konstatuje. Co ciekawe piosenka “Brzydcy” jest często grana na weselach. Zdaniem Łobaszewskiej, nie jest dobrze zrozumiana. - Nie rozumieją tekstu - mówi. - Albo mają dystans - ripostuje Sławek.

  Czytaj treści premium w Gazecie Krakowskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo