Hokejowa kadra powołana: ośmiu z Cracovii i dwóch z Podhala

    Hokejowa kadra powołana: ośmiu z Cracovii i dwóch z Podhala

    (frap)

    Gazeta Krakowska

    Gazeta Krakowska

    Hokejowa kadra powołana: ośmiu z Cracovii i dwóch z Podhala

    ©Fot. Karolina Misztal

    27 zawodników powołał do kadry selekcjoner Jacek Płachta na turniej Euro Ice Hockey Challenge w Katowicach (9-11 lutego). Znalazło się w niej ośmiu hokeistów Cracovii i dwóch Podhala Nowy Targ.
    Hokejowa kadra powołana: ośmiu z Cracovii i dwóch z Podhala

    ©Fot. Karolina Misztal

    W Katowicach biało-czerwoni zmierzą się z gospodarzem kwietniowych mistrzostw świata – Ukrainą oraz dwoma świeżo upieczonymi zespołami z elity – Włochami i Słowenią.

    Dla naszej reprezentacji będzie to już jeden z ostatnich sprawdzianów przed MŚ Dywizji 1A w Kijowie.

    Kadra na turniej EIHC

    Bramkarze:
    1. Kosowski Kamil (GKS Tychy)
    2. Murray John (Orlik Opole)
    3. Radziszewski Rafał (Comarch Cracovia)

    Obrońcy:
    4. Bryk Mateusz (GKS Tychy)
    5. Ciura Bartosz (GKS Tychy)
    6. Jaśkiewicz Oskar (TatrySki Podhale Nowy Targ)
    7. Kotlorz Michał (GKS Tychy)
    8. Kruczek Maciej (Comarch Cracovia)
    9. Pociecha Bartłomiej (GKS Tychy)
    10. Rompkowski Mateusz (Comarch Cracovia)
    11. Wajda Patryk (Comarch Cracovia)
    12. Wanacki Jakub (Polonia Bytom)

    Napastnicy:
    13. Bepierszcz Mateusz (GKS Tychy)
    14. Chmielewski Aron (HC Ocelarzi Trzyniec)
    15. Domogała Adam (Comarch Cracovia)
    16. Dziubiński Krystian (Comarch Cracovia)
    17. Fraszko Bartosz (Nesta Mires Toruń)
    18. Gruszka Dariusz (TatrySki Podhale Nowy Targ)
    19. Guzik Kacper (Orlik Opole)
    20. Jeziorski Bartłomiej (GKS Tychy)
    21. Kapica Damian (Comarch Cracovia)
    22. Komorski Filip (GKS Tychy)
    23. Krzemień Łukasz (Polonia Bytom)
    24. Pasiut Grzegorz (Neman Grodno)
    25. Strzyżowski Marek (KH GKS Katowice)
    26. Urbanowicz Maciej (Comarch Cracovia)
    27. Wronka Patryk (Orli Znojmo)

    Terminarz turnieju EIHC


    09.02.2017 – czwartek:
    godz. 16:00 Włochy – Ukraina
    godz. 19:30 Polska – Słowenia

    10.02.2017 – piątek:
    godz. 16:30 Polska – Ukraina
    godz. 20:00 Słowenia – Włochy

    11.02.2017 – sobota:
    godz. 15:00 Ukraina – Słowenia
    godz. 18:30 Polska – Włochy




    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy

    Wideo