Garbarnia Kraków odrobiła straty w Daleszycach i... została liderem tabeli

Michał Kitliński ustalił wynik meczu w Daleszycach
Michał Kitliński ustalił wynik meczu w Daleszycach Andrzej Wiśniewski
W meczu III ligi piłkarskiej Garbarnia Kraków zremisowała na boisku Spartakusa Daleszyce 2:2 i została nowym liderem tabeli czwartej grupy.

"Brązowi" przeskoczyli w tabeli Avię Świdnik, która przegrała w Tarnowie z Unią 2:1. Avia ma o jeden mecz mniej rozegrany.

W Daleszycach krakowianie już w 7 minucie mieli na koncie dwa stracone gole, ale nie załamali się, przejęli inicjatywę w grze i jeszcze w pierwszej połowie doprowadzili do remisu. Po zmianie stron dążyli do zwycięstwa, jednak nie zdołali już rozerwać szyków obronnych rywala.

Spartakus Daleszyce – Garbarnia Kraków 2:2 (2:2)

Bramki: 1:0 Jaworski 4, 2:0 Jeziorski 7, 2:1 Pietras 12, 2:2 Kitliński 27.

Spartakus: Palka – Ostrowski, Gębura, Sende­rowski, Jaworski (68 Kaleta) – Skrzypek (68 Wołowiec), Jeziorski (77 Gil), Kozubek, Szmalec, Blicharski – Sot (82 Olearczyk).

Garbarnia: Cabaj – Piszczek, Kalemba, Łuka­sik, Pawłowicz – Gaudyn, Nowak (78 Kostrubała), Pietras, Kitliński (55 Siedlarz) – Ciesielski (70 Kozik), Ogar.

Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz (Zamość). Żółte kartki: Blicharski, Skrzypek - Piszczek. Widzów: 300.

Materiał oryginalny: Garbarnia Kraków odrobiła straty w Daleszycach i... została liderem tabeli - Dziennik Polski